Ekologiczne rozwiązania z zakresu geotechniki i geoinżynierii w budownictwie

 Kategoria: Konferencje

W Krakowie, w dniach 6-7 grudnia 2017 r. odbyła się VII edycja Konferencji „Geoinżynieria w Budownictwie”, której tematem były przewodnim „Kondygnacje podziemne w zabudowie miejskiej. Projektowanie, wykonawstwo, nadzór i utrzymanie”. Wydarzenie zorganizowały: Wydawnictwo Inżynieria, Fundacja Promocji Nowej Huty oraz Stowarzyszenie ideaTECH.

Gospodarzem sympozjum, był hotel Best Western Premiere w Krakowie.

W organizowanym eventcie udział wzięli m.in. przedstawiciele firm inwestorskich, wykonawczych, producenckich i biur projektowych, a także uniwersyteckie autorytety z branży, inni przedstawiciele uczelni i ośrodków naukowych.

W programie wydarzenia referaty były zebrane w kilka bloków tematycznych. Po każdej sesji przewidziano czas na dyskusję, co, jak się okazało, było bardzo potrzebne, ponieważ podejmowane tematy bardzo angażowały słuchaczy.

Odbyła się też dyskusja panelowa nt. problemów i wyzwań związanych z realizacją głębokich wykopów w warunkach śródmiejskich.

Tegoroczna edycja przyciągnęła ponad 180 zarejestrowanych uczestników którzy mieli okazję wysłuchać 26 referatów i prezentacji oraz uczestniczyć w kilku dyskusjach, w tym w jednej dłuższej debacie eksperckiej. Wydarzeniu towarzyszyła również wystawa firm z branży, prezentujących usługi, sprzęt i technologie dedykowane branży w zakresie szeroko pojętego budownictwa geoinżynieryjnego.

 

Skip to content