XIX Międzynarodowa Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2021

 Kategoria: Konferencje

Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa” należy do najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconych bezwykopowej renowacji i budowie podziemnych sieci. W tym roku odbyła się we wrześniu (w dniach od 7 do 9), w podkrakowskich Tomaszowicach oraz Internecie. XIX Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” była prowadzona hybrydowo: zarówno dla uczestników, którzy przyjechali do Tomaszowic, jak i dla tych, którzy dołączyli do obrad online poprzez platformę akademia.inzynieria.com.

Organizatorami jak co roku było Stowarzyszenie ideaTECH oraz Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.0. Tegoroczna edycja trwała 3 dni. W konferencji odnotowano udział łącznie 429 uczestników.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele firm inwestorskich, wykonawcy, producenci i dystrybutorzy maszyn, urządzeń oraz technologii, projektanci, a także przedstawiciele środowisk akademickich.

Goście mieli okazję wysłuchać 20 referatów i prezentacji oraz 4-ech paneli dyskusyjnych. Znaczna ilość osób przybyła również na teren, gdzie była organizowana konferencja, by obejrzeć wystawę maszyn, urządzeń oraz osprzętu stosowanego w pracach bezwykopowych oraz po to, aby porozmawiać z przedstawicielami firm z branży.

Oprócz sesji odbyły się również warsztaty, które celem było wyjaśnienie problemów pojawiające się po obydwu stronach procesu inwestycyjnego – zarówno po stronie inwestorów, jak i wykonawców, producentów oraz dostawców.

Organizatorzy wydarzenia, tj. Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie ideaTECH, serdecznie dziękują Sponsorom i Patronom za umożliwienie organizacji Konferencji w takim kształcie. Podziękowania należą się też wszystkim Prelegentom, za chęć podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także Uczestnikom, którzy tak licznie przybyli do Tomaszowic oraz w formule online.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na dedykowanej stronie wydarzenia tutaj.

Skip to content