Nowoczesne technologie bezwykopowe. XVI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”

 Kategoria: Konferencje

Stowarzyszenie ideaTECH, we współpracy z Wydawnictwem Inżynieria miało przyjemność po raz kolejny zorganizować Międzynarodową Konferencję, Wystawę i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”, której XVI edycja odbyła się w dniach 20 – 22 czerwca br. w Tomaszowicach k. Krakowa.

Jak co roku, w czerwcowym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele firm inwestorskich, wykonawcy, producenci i dystrybutorzy maszyn, urządzeń oraz technologii, projektanci, a także przedstawiciele środowisk akademickich. Tegoroczna edycja przyciągnęła łącznie blisko 350 osób. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać 25 referatów i prezentacji oraz wziąć udział w części praktycznej, obejmujących kilkanaście pokazów technologii na żywo, zorganizowanych na terenie zewnętrznym. Na teren, gdzie była organizowana konferencja, przybyły też osoby zainteresowane samą wystawą maszyn, urządzeń oraz osprzętu stosowanego w pracach bezwykopowych oraz po to, aby porozmawiać z przedstawicielami firm z branży, jak również zobaczyć pokazy.

Serdecznie dziękujemy WFOŚiGW w Krakowie za otrzymane wsparcie finansowe, a Patronom, Sponsorom, Prelegentom oraz Uczestnikom za aktywny udział w Konferencji i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie. XVII Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” odbędzie się w dniach 11–13 czerwca 2019 r. Do zobaczenia!

Pełna relacja z konferencji: kliknij.

 

Skip to content