Innowacyjność technologiczna w rozwoju odnawialnych źródeł energii i inżynierii materiałowej – polska koncepcja realizacji programu „Pakiet 3×20”

 Kategoria: ideaTECHforum

18 czerwca na barce „Galar”, cumującej na Wiśle, odbyło się inauguracyjne spotkanie z cyklu ideaTECHforum „Śniadania z Czystą Energią”, którego organizatorem jest zespół ideaTECHforum i firma S&P Group.

Tematy prelekcji i dyskusji dotyczyły regulacji prawnych i innowacyjności technologicznej w rozwoju odnawialnych źródeł energii i inżynierii materiałowej w kontekście polskiej koncepcji realizacji programu „Pakiet 3×20”.

W spotkaniu wzięli udział m.in.: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Mieczysław Kasprzak, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Wojciech Kozak, Dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE Andrzeja Siemaszko oraz liczni przedstawiciele instytucji samorządowych, zarządów prywatnych i państwowych przedsiębiorstw oraz ośrodków badawczych z całej Polski. Moderatorem wydarzenia był Piotr Pizło, partner zarządzający w firmie S&P Group.

Skip to content