V konferencja: Aspekty energochłonności – kierunki rozwoju rynku nieruchomości

 Kategoria: Konferencje

24 czerwca br. odbyło się kolejna z cyklu konferenja „Trendy w Nieruchomościach” organizowana przez zespół ideaTECH wraz z Fundacją dla AGH oraz firmą Emmerson-Lumico.

Cykl konferencji TRENDY w NIERUCHOMOŚCIACH ma na celu przedstawić najbardziej aktualne trendy i zagadnienia związane z rynkiem mieszkaniowym z perspektywy najważniejszych specjalistów związanych z tym rynkiem tj: analityków i rzeczoznawców majątkowych, instytucji finansowych (banków, pośredników finansowych, firm ubezpieczeniowych), specjalistów od marketingu, deweloperów i firm budowlanych, firm zajmujących się nowymi technologiami w budownictwie. Motywem przewodnim jest wskazanie najbardziej prawdopodobnego scenariusza prognoz rynkowych.

W tym roku tematem przewodnim wydarzenia były: „Aspekty energochłonności – kierunki rozwoju rynku nieruchomości w najbliższych latach”.

Zostaliśmy zaproszeni do wygłoszenia preelekcji, w której omówiliśmy możliwości finansowania poprawy efektywności energetycznej, racjonalnego wykorzystania zasobów energetycznych oraz wykonania instalacji OZE dla obiektów mieszkalnych/usługowych/publicznych.

Więcej informacji na stronie: www.trendynieruchomosci.pl

Skip to content