XV Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2017

 Kategoria: Konferencje

XV Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2017 odbyła się w dniach 6-8 czerwca 2017 r. w Zakładzie Uzdatniania Wody Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie. Głównymi organizatorami wydarzenia, były: Stowarzyszenie ideaTECH oraz Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o.

Konferencję poprzedziły jednodniowe warsztaty poświęcone tematom związanym z technologiami bezwykopowymi.

Obrady podczas konferencji, odbywały się w dwóch salach równolegle i dotyczyły zagadnień bezwykopowej (no-dig) budowy oraz renowacji. Tegoroczne wydarzenie, położyło również mocny akcent na ochronę środowiska. Do udziału w panelu dyskusyjnym, został zaproszony przedstawiciel WFOŚiGW w Krakowie, a dyskusja dotyczyła zmian w prawie wodnym.

W tegorocznej edycji udział wzięło przeszło 320 uczestników. Konferencji towarzyszyły pokazy technologii bezwykopowych, tj. największa w Polsce, bezpłatna wystawa sprzętu i urządzeń stosowanych do bezwykopowej (no-dig) budowy i renowacji oraz innych elementów z nimi związanych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej wydarzenia, pod adresem: konferencje.inzynieria.com/inzynieria/pl

oraz na filmie podsumowującym.

 

*Zadanie zostało zrealizowane przy pomocy środków finansowych WFOŚiGW w Krakowie.

 

Skip to content