II-ga Międzynarodowa Konferencja na temat Technologii Inteligentnego Budownictwa i Zarządzania Multimediami IBTMM 2015

 Kategoria: Konferencje

W dniach 5 do 6 listopada 2015 roku po raz drugi naukowcy, specjaliści i inżynierowie zajmujący się tematyką inteligentnych budynków, multimediów i technologii zarządzania, spotkali się na 2nd World Conference on Intelligent Building Technologies and Multimedia Management.

Konferencja IBTMM 2015 odbyła się w Centrum Konferencyjnym hotelu Holiday Inn Kraków City Center w Krakowie i skupiła przede wszystkim na następujących zagadnieniach: czym są technologie SMART, które wykorzystywane są zarówno w budynkach, miastach, jak i środowisku? Oraz, jak efektywnie zarządzać budynkiem, aby zoptymalizować w nim zużycie energii?

W wydarzeniu wzięło udział prawie 200 uczestników.

Ciekawostką konferencji IBTMM 2015 była prezentacja autobusu energetycznego, który poprzez doświadczenia i zabawę pokazuje zmiany klimatu oraz uczy, jak każdy człowiek może im w prosty sposób przeciwdziałać, chociażby poprzez używanie energooszczędnego oświetlenia.

Organizatorami wydarzenia byli: Stowarzyszenie ideaTECH, Emmerson Lumico, WFOŚiGW w Krakowie oraz Województwo Małopolskie.

 

Skip to content