Ochrona środowiska jako cel budownictwa podziemnego – IV Konferencja „Budownictwo Podziemne”

 Kategoria: Bez kategorii

Dynamiczny rozwój miast generuje nowe potrzeby w obszarze rozbudowy infrastruktury, szczególnie transportowej. Ze względu na gęstą zabudowę miejską „chowanie” nowych budynków i dróg pod ziemią staje się koniecznością. Tak dzieje się na całym świecie, także w Polsce, gdzie powstaje coraz więcej podziemnych konstrukcji, m.in. tuneli komunikacyjnych. O tym, jakie możliwości stwarza ta prężnie rozwijająca się dziedzina budownictwa, a także, z jakimi wiąże się wyzwaniami, na przykładach konkretnych realizacji, mówili uczestnicy IV Konferencji „Budownictwo Podziemne”, która w dniach 2–4 kwietnia br. odbyła się w Krakowie.

Wydarzenie wspólnie z partnerem, Wydawnictwem INŻYNIERIA sp. z o.o. współorganizowało Stowarzyszenie ideaTECH. Obrady miały miejsce w hotelu Qubus w Krakowie.

W eventcie wzięli udział przedstawiciele firm inwestorskich, wykonawcy, producenci i dystrybutorzy maszyn, urządzeń oraz technologii, projektanci, a także przedstawiciele środowisk akademickich. Tegoroczna edycja przyciągnęła łącznie ponad 140 osób odnotowanych na liście obecności, którzy mieli okazję wysłuchać ponad 20 referatów i prezentacji.

Dziękujemy wszystkim Patronom, Sponsorom i Partnerom, którzy wsparli wydarzenie zarówno na etapie przygotowań, jak i jego przebiegu. Zapraszamy już teraz na kolejną edycję Konferencji w 2021 r.

Do zobaczenia!

Pełna relacja.

Skip to content