Geotechnika i geoinżynieria w budownictwie a współczesne wyzwania ekologiczne – IX Konferencja Geoinżynieria w Budownictwie

 Kategoria: Bez kategorii

Stowarzyszenie ideaTECH, we współpracy z Wydawnictwem INŻYNIERIA Sp. z o.o. oraz Fundacją Promocji Nowej Huty w Krakowie zorganizowało już IX-tą Konferencję z cyklu Geoinżynieria w Budownictwie, która odbyła się w dniach 3 – 5 grudnia 2019 r. w hotelu Best Western Premier**** Kraków.

Wzięli w niej udział m.in. przedstawiciele firm i instytucji pełniących rolę inwestorów, firm wykonawczych, producenckich, dostawczych i biur projektowych, a także uniwersyteckie autorytety z branży, przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji branżowych oraz inne osoby zainteresowane programową tematyką.

W programie wydarzenia referaty były zebrane w kilka bloków z podziałem na sesje. Jednym z tematów szczegółowo dyskutowanych było zagadnienie warsztatowe poświęcone projektowaniu fundamentów płytowo-palowych. Poza sesjami referatowymi odbyły się również dwa fora dyskusyjne na temat wyzwań geoinżynieryjnych w budownictwie kubaturowym i infrastrukturalnym. Udział w nich wzięli przedstawiciele kilku stron procesu inwestycyjnego, a także przedstawiciele środowisk akademickich. Taka forma przedstawienia istotnej problematyki pozwalała nie tylko na dogłębną analizę problemu, ale także umożliwiła włączenie się do dyskusji słuchaczy, którzy za pośrednictwem aplikacji udostępnionej online oraz w sposób tradycyjny mogli zadawać pytania i usłyszeć odpowiedzi od specjalistów w danej dziedzinie.

Tegoroczna edycja przyciągnęła blisko 180 zarejestrowanych uczestników, którzy mieli okazję wysłuchać blisko 20 referatów oraz wziąć udział w dyskusjach z ekspertami zarówno na forum, jak i w kuluarach.

Po więcej informacji, zapraszamy na stronę konferencji.

Serdecznie dziękujemy Partnerom, Patronom i Sponsorom wydarzenia za wkład w organizację Konferencji.

Zapraszamy do udziału w X-tym tego typu eventcie w 2020 r., który jak co roku odbędzie się w miesiącu grudniu.

 

Skip to content