Zapytanie ofertowe na na: zorganizowanie 6 webinariów na dedykowanej platformie edukacyjnej poświęconej zagadnieniu efektywności energetycznej (www.akademia.ideatech.org.pl) w ramach spotkań z cyklu ideaTECHforum dla projektu pn. Efektywne energetycznie społeczeństwo, przedsiębiorstwo i gmina. Kampania edukacyjno-informacyjna z zakresu efektywności energetycznej i OZE.

 Kategoria: Zamówienia publiczne

Stowarzyszenie ideaTECH serdecznie zaprasza do składania ofert na organizację serii 6 webinariów, które będą integralną częścią projektu „Efektywne energetycznie społeczeństwo, przedsiębiorstwo i gmina. Kampania edukacyjno-informacyjna z zakresu efektywności energetycznej i OZE”. Webinaria te mają na celu edukację i podnoszenie świadomości na temat efektywności energetycznej oraz korzystania z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), i będą organizowane na dedykowanej platformie edukacyjnej www.akademia.ideatech.org.pl w ramach spotkań z cyklu ideaTECHforum.

Szukamy dostawców usług edukacyjnych i technologicznych, którzy są w stanie zapewnić wysokiej jakości transmisję online, interaktywność z uczestnikami oraz wsparcie techniczne zarówno dla prowadzących, jak i uczestników webinariów. Oczekujemy, że webinaria będą atrakcyjne w formie, bogate w treści i dostosowane do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych tematyką efektywności energetycznej i OZE.

Oferty powinny odnosić się do poniższego zapytania w formacie pdf.

Termin składania ofert został wyznaczony na 16.02.2024 r. do godz. 15:00. Oferty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: zamowienia@ideatechforum.pl, z dopiskiem w temacie: „Organizacja webinariów – Efektywne energetycznie społeczeństwo, przedsiębiorstwo i gmina”.

Zachęcamy do składania ofert i dołączenia do naszego projektu mającego na celu promocję i edukację w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE. W przypadku pytań dotyczących zapytania ofertowego prosimy o kontakt z koordynatorem projektu:

Grzegorz Mental – Dyrektor Biura/Prezes Zarządu Stowarzyszenia ideaTECH

tel. +48 690 935 635 lub na adres e-mail: zamowienia@ideatechforum.pl

zalacznik_nr_3_-_zapytanie_ofertowe_obsluga_webinariow

zalacznik_nr_4_-_wzor_oferty_cenowej_kampania_w_portalu_branzowym

Skip to content